18 października 2017 r. o godz. 18.00 w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II” obejrzeliśmy przejmujący spektakl z repertuaru tarnowskiej sceny. Było to przedstawienie zrealizowane na kanwie dramatu Karola Wojtyły pt. „Brat naszego Boga” w reżyserii Tomasza Piaseckiego. 

Czytaj więcej: Dramat „Brat naszego Boga” na tarnowskiej Scenie

14 października 2017 r. w Krakowie zrealizowaliśmy - w ramach projektu Jan Paweł II i Brat Albert - apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II - Grę Miejską, w której udział wzięły dzieciaki pod opieką opiekunów-pedagogów, rodziny, krakowianie, turyści.

Czytaj więcej: „TY JESTEŚ SKAŁA” - relacja z Gry Miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II

Informujemy wszystkich zainteresowanych naszym przedsięwzięciem: projekt trwa. Dziś dobiegają końca wydarzenia realizowane w Myślenicach. Dzięki współpracy z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu mieszkańcy tego urokliwego miasta i okolic obejrzeć mogli wystawę „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów” zrealizowaną przez Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie we współpracy z Wydawnictwem „Biały Kruk” oraz Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Czytaj więcej: Za nami i przed nami wspaniałe wydarzenia projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie...

W minioną środę (11 października 2017 r.), w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”, wspaniała grupa Młodzieży z Pedagogami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie wzięła udział w kolejnej propozycji naszego przedsięwzięcia. Był nim wyjazd do Muzeum św. Brata Alberta w podkrakowskiej Igołomi. To wyjątkowy przystanek na trasie naszej podróży do miejsc związanych z życiem Adama Chmielowskiego - świętego Brata Alberta.

Czytaj więcej: Wyjazd do Muzeum Św. Brata Alberta w Igołomi

Szanowni Państwo, informujemy, że nie dysponujemy już wolnymi miejscami na spektakl pt. „Brat naszego Boga” na podstawie dramatu K. Wojtyły w reżyserii T. Piaseckiego z repertuaru Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, prezentowany na tarnowskiej scenie 18 X 2017 r. o godz. 18.00.

Czytaj więcej: Spektakl „Brat naszego Boga” w Tarnowie - informacja

Zapraszamy na koncert i wystawę - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II”, które odbędą się w Lubniu

Czytaj więcej: Upamiętnienie Jana Pawła II i Brata Alberta w Lubniu

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II, która rozpocznie się o godzinie 10.00, w sobotę 14 października 2017 r.

Czytaj więcej: Gra miejska "Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II"

W ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” zapraszamy na spektakl „Brat naszego Boga” na podstawie dramatu Karola Wojtyły w reżyserii Tomasza Piaseckiego, z repertuaru Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Czytaj więcej: Spektakl „Brat naszego Boga” w Tarnowie

Powoli dobiegają końca wydarzenia realizowane w Chrzanowie w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II”. Zainteresowanych naszych przedsięwzięciem zachęcamy jeszcze do odwiedzenia chrzanowskiego „Kina Sztuka”, gdzie do 1 października br. odbywać się będą pokazy filmu „Małopolska. Miejsca serdeczne Jana Pawła II”. Wstęp wolny!

Czytaj więcej: „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie …. – relacja z chrzanowskich wydarzeń projektu

Wystawa, koncert i projekcje filmów  - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II,  tym razem odbędą się w Myślenicach.

Czytaj więcej: Myślenice Brata Alberta i Jana Pawła II


W ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” realizujemy Spacery edukacyjne po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów.

Czytaj więcej: Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych spacerach po zakopiańskich Kalatówkach

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Spacery edukacyjne, z Przewodnikiem, po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów, adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych Zgromadzeń.

Czytaj więcej: Kalatówki - spacery edukacyjne po zespołach klasztorno - pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów

Zapraszamy na wystawę, koncert i projekcje filmów  - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II, które odbędą się w Chrzanowie.

Czytaj więcej: Jan Paweł II i Brat Albert... - wydarzenia w Chrzanowie

Kolejne dwa Spacery „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania” już za nami. W niedzielne popołudnia 30 lipca i 6 sierpnia, na Placu Matejki pod Pomnikiem Zwycięstwa Grunwaldzkiego zgromadziło się kilkadziesiąt osób by w towarzystwie Pani Przewodnik podążyć szlakiem krakowskich miejsc, ulic i zakątków związanych z biografią dwu wielkich Polskich Świętych.

Czytaj więcej: Spacery „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania”...

Strona 1 z 2

Newsletter

Zapisz się
do góry