Zapraszamy na wystawę, koncert i projekcje filmów  - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II, które odbędą się w Chrzanowie.

Czytaj więcej: Jan Paweł II i Brat Albert... - wydarzenia w Chrzanowie

Kolejne dwa Spacery „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania” już za nami. W niedzielne popołudnia 30 lipca i 6 sierpnia, na Placu Matejki pod Pomnikiem Zwycięstwa Grunwaldzkiego zgromadziło się kilkadziesiąt osób by w towarzystwie Pani Przewodnik podążyć szlakiem krakowskich miejsc, ulic i zakątków związanych z biografią dwu wielkich Polskich Świętych.

Czytaj więcej: Spacery „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania”...

Zakończyliśmy realizację propozycji kulturalnych na terenie Gminy Oświęcim, należącej do grona współorganizatorów projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”.

Czytaj więcej: Dobiegł końca czas realizacji propozycji kulturalnych na terenie Gminy Oświęcim

Podczas wczorajszego, niedzielnego popołudnia duża grupa zainteresowanych wędrowała ulicami Krakowa trasą zaproponowaną przez historyka sztuki, panią Agnieszkę Podymę. Poznawaliśmy miejsca związane z biografią Adama Chmielowskiego - Świętego Brata Alberta oraz Karola Wojtyły, Kapłana, Metropolity Krakowskiego, Papieża-Polaka. 

Czytaj więcej: Za nami pierwszy Spacer „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania...

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym razem osoby zainteresowane biografią Wielkich Polskich Świętych będą mogły wziąć udział nieodpłatnie w Spacerach, które odbywać się będą w wybrane niedziele od lipca do listopada 2017 roku. Uczestników oprowadzać będzie historyk, historyk sztuki i przewodnik miejski – pani Agnieszka Podyma.

Czytaj więcej: Spacery pt. „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania”.

„Nie zamykajcie się od środka…” Tytuł piosenki (sł. Jacek Cygan, muz. Włodzimierz Korcz) stał się przesłaniem i pozytywnym przekazem, który pozostał w sercach publiczności obecnej na recitalu Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet.  

Czytaj więcej: "Nie zamykajcie się od środka..."

Zapraszamy na koncert i wystawę - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II”, które odbędą się w Gminie Oświęcim.

Czytaj więcej: Upamiętnienie świętych Jana Pawła II i Brata Alberta w Gminie Oświęcim

12 czerwca 2017 r. w Kinie Kijów.Centrum odbyło się wyjątkowe spotkanie otwierające projekt Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie pod nazwą „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”.

Czytaj więcej: Relacja z inauguracji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII...

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie rozpoczyna realizację projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym przedsięwzięciem wpisujemy się w wydarzenia organizowane w Polsce w ramach obchodzonego aktualnie Roku Świętego Brata Alberta.

Czytaj więcej: Film "Brat naszego Boga" w reż. K. Zanussiego poprzedzony spotkaniem z Reżyserem i Aktorami -...

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie realizuje projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym przedsięwzięciem wpisujemy się w wydarzenia organizowane w Polsce w ramach obchodzonego aktualnie Roku Świętego Brata Alberta.

Czytaj więcej: Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II

Newsletter

Zapisz się
do góry