Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Witam serdecznie w nowym roku, oby lepszym i zdrowszym, niż poprzedni.
W związku z trudną sytuacją pandemiczną i brakiem możliwości spotkania się na Zebraniu Walnym, zwracam się z prośbą do Każdego z Państwa o nadesłanie propozycji dotyczących planowania pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej w 2021 roku.

Read more: Wiadomość do Dyrektorów szkół noszących imię Jana Pawła II w Archidiecezji Krakowskiej

Szanowni Państwo,

W związku z trudną i nieprzewidywalną sytuacją wywołaną wirusem SARS-CoV-2, z przykrością informuję o zmianach w planach pracy Stowarzyszenia na jesień.

Read more: Informacja

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do umieszczenia na Państwa stronach internetowych filmu biograficznego „Karol Wojtyła – nasz Papież”.

Film ten jest wprowadzeniem do cyklu spotkań z tym Niezwykłym Człowiekiem i przesłaniem jakie nam pozostawił. W kolejnych miesiącach przedstawimy serie lekcji tematycznych, które przybliżą nauczanie i działalność Papieża Polaka.

 

Szanowni Państwo,

W związku z przypadającą w tym roku 100.rocznicą urodzin św. Jana Pawła II – naszego Patrona,

serdecznie zapraszam

Dyrektora lub delegowanego Nauczyciela na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej.

Read more: Zaproszenie na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej składam serdeczne podziękowania za udział w XI Zlocie uczniów w Dolinie Chochołowskiej, którzy przybyli aby wspólnie świętować Imieniny Patrona na turystycznym szlaku w dniu 4 listopada.

Read more: PODZIĘKOWANIE

Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej zaprasza po raz jedenasty na „Imieniny Patrona na turystycznym szlaku”.

Read more: Zaproszenie na "Imieniny Patrona na turystycznym szlaku", Dolina Chochołowska, 4 listopada 2019

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają do Krakowa na III Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II która odbędzie się 16 października 2019 roku.

Read more: Zaproszenie na III Pielgrzymkę Szkół im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu pod patronatem Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej, Wójta Gminy Lubień zaprasza na konkurs tematyczny dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych noszących im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej przebiegający pod hasłem „Gaude Mater Polonia”.

Read more: Konkurs tematyczny „Gaude Mater Polonia”

Plan pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej na rok 2019, przyjęty na zebraniu dyrektorów w dniu 12 marca 2019r w Krakowie.

Read more: Plan pracy Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej na rok 2019

Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszam Dyrektora lub delegowanego Nauczyciela na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej.

Read more: Zaproszenie na Walne Zebranie Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła ll Archidiecezji Krakowskiej

„Bóg się rodzi, Moc truchleje”

Read more: Życzenia

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają 16 października 2018 roku na obchody 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę św. Piotra.

Read more: Zaproszenie na obchody 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę św. Piotra

W ramach obchodów 40-lecia Pontyfikatu Jana Pawła II zapraszam szkoły, którym patronuje Jan Paweł II do udziału w Konkursie na projekt edukacyjny „Jan Paweł II – człowiek wielu pasji”.

Read more: KONKURS NA PROJEKT EDUKACYJNY „Jan Paweł II – człowiek wielu pasji”

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 2

Newsletter

Zapisz się
do góry