Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II, która rozpocznie się o godzinie 10.00, w sobotę 14 października 2017 r.

Zbiórka przy ul. Basztowej 4 w Krakowie.

Gra poświęcona jest dwóm wielkim polskim świętym. Jej tematem przewodnim będzie poszukiwanie miejsc związanych z ojcem Świętym, Janem Pawłem II oraz świętym Bratem Albertem, a także bliższe zapoznanie się Uczestników Gry z krakowskim okresem życia zarówno Brata Alberta, jak i Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II.

Zasady uczestnictwa opisane są w Regulaminie (do pobrania .pdf)

Karty zgłoszenia (zał. Nr 1 Regulaminu) do pobrania tutaj (.pdf)

By wziąć udział w Grze Miejskiej wystarczy stawić się w miejscu zbiórki, przy ul. Basztowej 4 w Krakowie wraz z wypełnioną „Kartą zgłoszenia” (załącznik nr 1 niniejszego Regulaminu) i przekazać ją Organizatorowi. Kartę będzie można wypełnić również na miejscu.

Zgłoszenie udziału w Grze możliwe jest także drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 października 2017 r. na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dla uczestników którzy zrealizują Grę miejską od początku do końca Organizator przewiduje pamiątkowe gadżety. 

Tematyczna gra miejska realizowana jest w ramach Projektu pn. Jan Paweł II i Brat Albert - apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator gry: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

 

gramiejska2 web

Newsletter

Zapisz się
do góry