26 kwietnia 2019 roku w Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie odbyła się skierowana do nauczycieli, katechetów, wychowawców konferencja „Media – wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?”.

Read more: Konferencja "MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na konferencję MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?, która odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godz. 9:30 w Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (ul. Totus Tuus 30).

Read more: Konferencja "MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza 21 września 2018 r. do Auli przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie na Kongres Wychowanie do Wartości "Wychowanie, ale jakie?", który skierowany jest do nauczycieli, wychowawców, rodziców. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Korhnauser-Duda.

Read more: Kongres Wychowanie do Wartości "Wychowanie, ale jakie?"

Scena Papieska Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza pedagogów-polonistów do udziały w konferencji naukowo-metodycznej poświęconej twórczości literackiej Karola Wojtyły – Jana Pawła II oraz jej obecności w szkole. Partnerem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Polonistów.

Read more: ZACHWYCAJMY WOJTYŁĄ – konferencja dla pedagogów-polonistów

W stolicy Małopolski trwają pierwsze Targi Dobroczynności Veritatis Splendor – święto dobroczynności i troski o drugiego człowieka. Drugi dzień tego wyjątkowego spotkania zdominowała debata o tym, jak ważna jest sztuka budowania dialogu w dzisiejszym, podzielonym świecie. Wielu uczestników debaty podkreślało ogromną rolę Jana Pawła II w prowadzeniu światowego dialogu.

Read more: Międzynarodowa Konferencja Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor - Sztuka budowania dialogu...

14 września 2017 roku w Teatrze Słowackiego odbyła się Międzynarodowa Konferencja Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor, która zainaugurowała rozpoczęcie święta dobroczynności. Honorowym gościem konferencji była zeszłoroczna laureatka nagrody s. Rosemary Nyirumbe. Obok siostry nie mogło zabraknąć również tych, którzy mnożą dobro w naszej ojczyźnie.

Read more: Międzynarodowa Konferencja Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor - otwarcie Targów...

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2  3  4  5  6 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 6

Newsletter

Zapisz się
do góry