Rozpoczęły się wakacje - okres odpoczynku, a także aktywnego spędzania wolnego czasu i poznawania nowych miejsc. Instytut Dialogu Międzykulturowego zainicjował akcję "Wakacje z Janem Pawłem II", za pośrednictwem której zaprasza do dzielenia się informacjami na temat ciekawych miejsc związanych z Janem Pawłem II.

Niejednokrotnie spotykać można się z sytuacją, w której brakuje nam inspiracji lub pomysłu na spędzenie wolnego czasu. Wiele osób boi się odwiedzać nowych miejsca "w ciemno", bez uprzedniego polecenia bądź rekonesansu. 

Wakacyjny odpoczynek nie musi być nudny! Może być to wartościowy czas, spędzony na poznawaniu nowych miejsc oraz przybliżeniu sobie życia i postaci Wielkiego Polaka - Jana Pawła II. To świetna okazja zwłaszcza dla rodzin, które chcą w ciekawy i przystępny sposób przedstawić postać Papieża Polaka najmłodszemu pokoleniu.

W tym celu przygotowaliśmy specjalne wydarzenie na Facebooku, gdzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dzielenia się zdjęciami, informacjami, wskazówkami dotyczącymi ciekawych, wartych polecenia miejsc oraz aktywności związanych z Janem Pawłem II. 

Link do wydarzenia TUTAJ

Mamy nadzieję, że taka twórcza wymiana informacji będzie stanowić wspaniałą inspirację dla wielu osób.

Zapraszamy do samodzielnego dodawania zdjęć do wydarzenia lub wysyłania ich na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Was! :)

Newsletter

Zapisz się
do góry