Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Jan Paweł II

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, zaprasza młodzież polonijną z Belgii do udziału w konkursie plastycznym z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Praca powinna przedstawiać etap życia Jana Pawła II, który jest zgodny z wiekiem uczestnika i może zostać wykonana dowolną techniką: malarstwo, grafika, rysunek, collage lub inne techniki na płaskim podłożu, o dowolnym formacie lub w technice elektronicznej.

W ramach Konkursu wyodrębnione zostały trzy kategorie wiekowe uczestników:

· I kategoria: 6-7 lat;
· II kategoria: 8-10 lat;
· III kategoria: 11-15 lat;

Prace należy wysłać drogą elektroniczną w postaci plików pdf, o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania prac upływa 16 października 2020 o godz. 18:00

Uwaga:
Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz niezbędne Oświadczenia dostępne są na stronie (klik)

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano podczas spotkania „Klubu Małopolanina” w listopadzie 2020. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego.

 

konkursjp2 malopolska

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry