Nic tak nie jest potrzebne człowiekowi jak Miłosierdzie Boże, owa miłość łaskawa, współczująca, wynosząca człowieka ponad jego słabość ku nieskończonym wyżynom świętości Boga.

Jan Paweł II

Zapraszamy na filmowe podsumowanie tegorocznej edycji projektu „Oblicza Dialogu”, przebiegającego pod hasłem: „Wszystko ma swój czas. Pora radości, pora smutku w kulturach i religiach”

W realizacji zadań, w roku szkolnym 2020/2021 wzięło udział 390 uczniów z całej Polski, 16 szkół otrzymało certyfikaty ukończenia projektu. Oficjalną stronę projektu www.obliczadialogu.pl od momentu jego powstania odwiedziło już ponad 3 600 000 odbiorców.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za owocną pracę i gratulujemy wyróżnień.

Już dziś zapraszamy do kolejnej, IX edycji projektu, która planowana jest na rok szkolny 2021/2022. Hasłem kolejnego spotkania będzie:

„Pan Wszelkiego Stworzenia.
Obraz natury w religiach i kulturach świata”.

Celem działań jest promocja wśród młodych ludzi działań i postaw otwartych na inne kultury i religie. Gotowość do dialogu, docenianie różnorodności kultur, ciekawość i nieodrzucanie nieznanego pozwalają nam w pełni się rozwijać.
Organizatorzy projektu składają serdeczne podziękowania zespołowi „Perfect” za możliwość wykorzystania w prezentacji filmowej teledysku „Wszystko ma swój czas”.

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry