Szanowni Państwo,

W związku z trudną i nieprzewidywalną sytuacją wywołaną wirusem SARS-CoV-2, z przykrością informuję o zmianach w planach pracy Stowarzyszenia na jesień.

I tak:
- Nie odbędzie się planowana IV Pielgrzymka Szkół Jana Pawła II do Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Krakowie w dniu 16 października 2020r.

- Nie odbędzie się też spotkanie 4 listopada 2020r. w Dolinie Chochołowskiej , znane nam jako „Imieniny Patrona na turystycznym szlaku”.

Jednocześnie proszę o:
- zorganizowanie w Państwa szkołach (wg planu) nauki Hymnu na 100-lecie urodzin Jana Pawła II „Nie zastąpi Ciebie nikt”,
- obejrzenie filmików, będących kontynuacją filmowej biografii Naszego Patrona. Proponuję jeden taki 20-min. film w każdym miesiącu. Będą one dostępne na stronie internetowej Instytutu Dialogu Międzykulturowego im Jana Pawła II w Krakowie: www.idmjp2.pl,
- serdecznie zapraszam do licznego wzięcia udziału w próbie pobicia Rekordu Guinnessa w największej liczbie zebranych kartek dla Jana Pawła II. Szczegóły zostaną przesłane drogą mailową.


Przekazuję też Państwu Porozumienie w sprawie współpracy z Muzeum Archidiecezjalnym Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie
Do pobrania TUTAJ

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego i bezpiecznego roku szkolnego.


Elżbieta Wojtan

Newsletter

Zapisz się
do góry