Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Jan Paweł II

Zapraszamy na spacery po Krakowie zatytułowane „KAROL WOJTYŁA - AKTOR, DRAMATURG, KAPŁAN ARTYSTÓW, PRZYJACIEL RAPSODYKÓW” , realizowane w ramach „Sceny Papieskiej”.


Podczas tej wędrówki przywołana zostanie biografia Wojtyły - Kapłana - Artysty – Dramaturga; wspólnie z jej uczestnikami zatrzymamy się przy miejscach ważnych dla dorobku kulturowego Miasta Królów, związanymi z tak bliskim Papieżowi światem teatrum nauki i sztuki. To propozycja poznawania biografii „Rapsodyka Słowa Odwiecznego” oraz historii teatru polskiego XX i XXI wieku; to także okazja przypomnienia fraz/cytatów polskiej poezji romantycznej i neoromantycznej.

Spacery odbywają się w centrum Krakowa, w terminie ustalonym uprzednio (data i godzina) z Przewodnikiem. Każdy Spacer rozpoczyna się na Rynku Głównym, trwa ok. 150 minut, a jego ostatnim przystankiem jest ul. Starowiślna (od strony skrzyżowania z ul. J. Dietla).

Spacery przeznaczone są dla grup zorganizowanych: młodzieży (powyżej 13 roku życia) wraz z opiekunami, grup rodzin, stowarzyszeń i klubów seniora.

Regulamin Spacerów wraz z kartą zgłoszenia do pobrania tutaj.

Szczegółowe informacje i rezerwacje: Dominika Jamrozy (autorka scenariusza spaceru, przewodnik) , tel. (12) 619 87 87 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Zapisz się
do góry