Autorzy: zwycięzcy Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-plastycznego "Mój kolega Lolek"

Mały Karol, Karolek, Lolek  Wojtyła, w krótkich spodenkach i z piłką przy nodze.  Chłopiec z Wadowic, który zainspirował dzieci z całej Polski do napisania opowiadań, wierszyków i stworzenia ilustracji pod wspólnym tytułem „Mój kolega Lolek”.

Na ogólnopolski konkurs zorganizowany przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie wpłynęło prawie 200 prac wykonanych przez blisko 300 dzieci z ponad 30 przedszkoli i szkół podstawowych z całej Polski.

Książka zawiera 72 strony, format A4, oprawa miękka, papier kredowy.

Cena 10 zł

ISBN 978-83-62747-11-5

Zamówienia są przyjmowane mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 / 422 03 44.

Wszelkie informacje można uzyskać drogą mailową lub telefonicznie.

Dane do przelewu:

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
ul. Totus Tuus 30 
30-610 Kraków

Nr konta bankowego: 
PL 94 8589 0006 0000 0031 4631 0001


Do wartości zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki (tj.  przygotowania, pakowania oraz przesyłki przedmiotu).  Koszty przesyłki pokrywa ZAMAWIAJĄCY.


W związku ze zmianami z dnia 25 grudnia 2014 roku informujemy, że Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, poprzez złożenie drogą mailową pisemnego oświadczenia i odesłanie przesyłki w nienaruszonym stanie na adres Nadawcy w terminie 14 dni od dnia Dostawy. Informujemy również, ze klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w następujących wypadkach:
a) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dokonaniu Dostawy;
b) w których Produktem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


Newsletter

Zapisz się
do góry