Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza 19 listopada 2019 r. do Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św Jana Pawła II w Krakowie na konferencję "Młodzi nas potrzebują - o sztuce wychowania".

Czytaj więcej: Konferencja "Młodzi nas potrzebują - o sztuce wychowania"

26 kwietnia 2019 roku w Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie odbyła się skierowana do nauczycieli, katechetów, wychowawców konferencja „Media – wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?”.

Czytaj więcej: Konferencja "MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na konferencję MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?, która odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godz. 9:30 w Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (ul. Totus Tuus 30).

Czytaj więcej: Konferencja "MEDIA - wychowują czy deprawują młode pokolenie Polaków?"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza 21 września 2018 r. do Auli przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie na Kongres Wychowanie do Wartości "Wychowanie, ale jakie?", który skierowany jest do nauczycieli, wychowawców, rodziców. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Korhnauser-Duda.

Czytaj więcej: Kongres Wychowanie do Wartości "Wychowanie, ale jakie?"

Scena Papieska Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza pedagogów-polonistów do udziały w konferencji naukowo-metodycznej poświęconej twórczości literackiej Karola Wojtyły – Jana Pawła II oraz jej obecności w szkole. Partnerem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Polonistów.

Czytaj więcej: ZACHWYCAJMY WOJTYŁĄ – konferencja dla pedagogów-polonistów

W stolicy Małopolski trwają pierwsze Targi Dobroczynności Veritatis Splendor – święto dobroczynności i troski o drugiego człowieka. Drugi dzień tego wyjątkowego spotkania zdominowała debata o tym, jak ważna jest sztuka budowania dialogu w dzisiejszym, podzielonym świecie. Wielu uczestników debaty podkreślało ogromną rolę Jana Pawła II w prowadzeniu światowego dialogu.

Czytaj więcej: Międzynarodowa Konferencja Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor - Sztuka budowania dialogu...

Strona 1 z 6

Newsletter

Zapisz się
do góry